JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Example
my: ဥပမာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
