JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Example
pt: Exemplo

en: Configuration
pt: Configuração

en: Other
pt: Outro

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre

en: Machine Name
pt: Nome de máquina

en: Update @name
pt: Atualizar @name
