JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Example
ru: Пример

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Other
ru: Другое

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Add Template
ru: Добавить шаблон

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Update @name
ru: Обновление @name
