JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Example
uk: Приклад

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Other
uk: Інше

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Add Template
uk: Додати шаблон

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Update @name
uk: Оновити @name
