JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Example
vi: Ví dụ

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Other
vi: Khác

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
