JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: Update @name
az: @name yeniləyin
