JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Example
da: Eksempel

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Other
da: Anden

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Update @name
da: Opdatér @name
