JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
