JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Example
gl: Exemplo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
