JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Update @name
lt: Atnaujinti @name
