JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Example
pl: Przykład

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Update @name
pl: Aktualizacja @name
