JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Example
sk: Príklad

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Machine Name
sk: Strojový názov
