JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Example
sv: Exempel

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Other
sv: Övriga

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Update @name
sv: Uppdatera @name
