JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Example
tr: Örnek

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Other
tr: Diğer

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: Update @name
tr: @name öğesini güncelle
