Json table (1.0.11) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Yes
eo: Jes

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Text
eo: Teksto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Comment
eo: Komento

en: Fields
eo: Kampoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Medium
eo: Medio

en: Code
eo: Kodo

en: Table
eo: Tabelo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Direction
eo: Direkto
