Json table (1.0.15) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Yes
az: Bəli

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Text
az: Mətn

en: Options
az: Seçimlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Area
az: Sahə

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Header
az: Başlıq

en: Comment
az: Şərh

en: Fields
az: Sahələr

en: Mode
az: Rejim

en: Medium
az: Orta

en: Table
az: Cədvəl

en: Document
az: Sənəd

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Column
az: Sütun

en: Direction
az: İstiqamət
