Json table (1.0.18) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
