Json table (1.0.19) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Value
is: Virði

en: Yes
is: Ja

en: Edit
is: Broyt

en: Size
is: Stødd

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Text
is: Tekstur

en: Options
is: Setingar

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Comment
is: Viðmerking

en: Mode
is: Støða

en: Medium
is: Miðal

en: Code
is: Kota

en: Table
is: Talva

en: About
is: Um

en: Direction
is: Kós
