Json table (1.0.19) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Yes
sq: Po

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Header
sq: Titulli

en: Comment
sq: Komenti

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Medium
sq: Mesatar

en: Code
sq: Kodi

en: Table
sq: Tabela

en: About
sq: Informacione

en: Direction
sq: Orientimi
