Json table (1.0.20) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Yes
cs: Ano

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Options
cs: Možnosti

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Area
cs: Oblast

en: Database
cs: databáze

en: Header
cs: Hlavička

en: Comment
cs: Komentář

en: Fields
cs: Pole

en: Mode
cs: Režim

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Line
cs: Řádek

en: Medium
cs: Střední

en: Code
cs: Kód

en: Table
cs: Tabulka

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: Column
cs: Sloupec

en: Direction
cs: Směr
