Json table (1.0.20) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Options
sk: Nastavenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Area
sk: Oblasť

en: Database
sk: Databáza

en: Header
sk: Hlavička

en: Comment
sk: Komentár

en: Fields
sk: Polia

en: Mode
sk: Režim

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Line
sk: Riadok

en: Medium
sk: Stredná

en: Code
sk: Kód

en: Table
sk: Tabuľka

en: Manual
sk: Manuálne

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: Column
sk: Stĺpec

en: Step
sk: Krok

en: Direction
sk: Smer

en: Remove column
sk: Odstrániť stĺpec

en: Remove row
sk: Odstrániť riadok
