Json table (1.0.21) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Tree
kn: ವೃಕ್ಷ

en: Read
kn: ಓದು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
