Json table (1.0.22) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: Edit
se: Rievdat

en: Text
se: Teaksta

en: Fields
se: Giettit

en: About
se: Birra
