Json table (1.0.22) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Yes
te: అవును

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Code
te: కోడ్

en: Table
te: పట్టిక

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: Direction
te: దిశ
