Json table (1.0.25) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Yes
fil: Oo

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Header
fil: Ulunan

en: Comment
fil: Puna

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Direction
fil: Direksiyon
