Json table (1.0.7) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Text
kk: Текст

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Fields
kk: Өрістер

en: Mode
kk: күй

en: Medium
kk: Орташа

en: Code
kk: Коды

en: Table
kk: Кесте

en: Direction
kk: Бағыт
