Json table (1.0.9) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Text
gl: Texto

en: Options
gl: Opcións

en: Area
gl: Área

en: Header
gl: Encabezado

en: Fields
gl: Campos

en: Mode
gl: Modo

en: Line
gl: Liña

en: Medium
gl: Medio

en: Code
gl: Código

en: Table
gl: Táboa

en: Tree
gl: Árbore

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Column
gl: Columna

en: Direction
gl: Dirección
