Json table (1.0.30) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Yes
da: Ja

en: Edit
da: Redigér

en: Size
da: Størrelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Text
da: Tekst

en: Options
da: Valg

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Area
da: Område

en: Block
da: Blok

en: Header
da: Overskrift

en: Comment
da: Kommentar

en: Fields
da: Felter

en: Mode
da: Tilstand

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Line
da: Linje

en: Code
da: Kode

en: Table
da: Tabel

en: Manual
da: Manuel

en: Block ID
da: Blok ID

en: Document
da: Dokument

en: Tree
da: Træ

en: Default value
da: Standardværdi

en: Add row
da: Tilføj række

en: Column
da: Kolonne

en: Step
da: Trin

en: Direction
da: Retning

en: Remove column
da: Fjern kolonne

en: Remove row
da: Fjern række

en: Add column
da: Tilføj kolonne

en: Actor
da: Skuespiller
