JSON API (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Schema
es: Esquema

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web

en: Bundle
es: Paquete

en: Resource
es: Recurso

en: Document Root
es: Raiz del documento
