JSON API (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: General
fa: عمومی

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Bundle
fa: بسته
