JSON API (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Bundle
fi: Paketti

en: Resource
fi: Resurssi
