JSON API (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: General
ja: 全般

en: Schema
ja: スキーマ

en: About
ja: アバウト

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Bundle
ja: バンドル

en: Resource
ja: リソース

en: Resource name
ja: リソース名

en: Document Root
ja: ドキュメント ルート
