JSON API (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: General
lt: Bendras

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Bundle
lt: Paketas
