JSON API (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: General
pl: Ogólne

en: Schema
pl: Schemat

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Resource
pl: Zasób
