JSON API (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: General
ru: Общий

en: Schema
ru: Схема

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Bundle
ru: Набор

en: Resource
ru: Ресурс
