JSON API (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: General
el: Γενικά

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Bundle
el: Ομάδα
