JSON API (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: General
gu: સામાન્ય

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Bundle
gu: બંડલ
