JSON API (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: General
ar: عام

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Bundle
ar: الحزمة
