JSON:API example (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
