JSON API Extras (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Filter
af: Filtreer

en: Revert
af: Rol terug

en: Path prefix
af: Pad-voorvoegsel

en: No fields available.
af: Geen velde beskikbaar nie.
