JSON API Extras (8.x-1.0-rc3) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Resources
hr: Resursi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Format
hr: Oblik

en: Path
hr: Putanja

en: Filter
hr: Pročisti

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Fields
hr: Polja

en: State
hr: Država

en: Revert
hr: Vrati

en: Alias
hr: Nadimak

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Path prefix
hr: Prefiks putanje

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: No fields available.
hr: Nema dostupnih polja.
