JSON API Extras (8.x-1.0-rc3) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Format
os: Формат

en: Path
os: Фæндаг
