JSON API Extras (8.x-1.0-rc4) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Resources
cs: Zdroje

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: Filter
cs: Filtr

en: Field name
cs: Název pole

en: Fields
cs: Pole

en: State
cs: Stav

en: Revert
cs: Vrátit

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Path prefix
cs: Prefix cesty

en: Web services
cs: Webové služby

en: Entity type
cs: Typ entity

en: No fields available.
cs: Žádná pole nejsou dostupná.
