JSON API Extras (8.x-1.0-rc5) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Resources
el: Πηγές

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Format
el: Μορφή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: State
el: Κατάσταση

en: Entity
el: Οντότητα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Path prefix
el: Πρόθεμα διαδρομής

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: No fields available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πεδία.
