JSON API Extras (8.x-1.0-rc5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
