JSON API Extras (8.x-2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Filter
nn: Filtrer

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Fields
nn: Felt

en: Path prefix
nn: Prefiks til sti

en: Web services
nn: Nettjenester
