JSON API Extras (8.x-2.11) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Resources
ca: Recursos

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: Filter
ca: Filtra

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: Advanced
ca: Avançat

en: State
ca: Estat

en: Entity
ca: Entitat

en: Alias
ca: Àlies

en: Path prefix
ca: Prefix del camí

en: Web services
ca: Serveis web

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: No fields available.
ca: No hi ha cap camp disponible.

en: Overwritten
ca: Sobreescrit
