JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Default
da: Standard

en: Rows
da: Rækker

en: Document
da: Dokument

en: Default value
da: Standardværdi

en: Text area (multiple rows)
da: Tekstområde (flere rækker)

en: Field types
da: Felttyper
