JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Default
fr: Par défaut

en: Rows
fr: Rangées

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Text area (multiple rows)
fr: Zone de texte (plusieurs lignes)

en: Field types
fr: Types de champs
