JSON/JSONB Field (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Default
id: Bawaan

en: Rows
id: Baris

en: Document
id: Dokumen

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Text area (multiple rows)
id: Area teks (multi baris)

en: Field types
id: Jenis bidang isian
